YALI ATAKÖY PROJESİ

YALI ATAKÖY PROJESİ

YAPI SİSTEMLERİ

Kullanılan tüm malzeme ve sistemler ilgili Türk Standart ve şartnamelerine veya konusuna göre CE, vb. uluslararası normlara uygundur. 


Yapı Statiği 
Tüm bloklarda RADYE TEMEL kullanılmıştır. Yapı Sistemi betonarme karkastır. 

Isıtma 
Tüm bloklarda, blok bazında doğalgaz kazanlı merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır. A ve B bloklarında yerden ısıtma ve banyolarda havlupan, C bloklarda 1. sınıf aluminyum radyatör ve banyolarda havlupan kullanılmıştır. 

Soğutma 
Tüm apart ünitelerde, klima sistemi ( VRV, VRF v.b ) mevcuttur. 

Elektrik 
Proje kompleksine ait yeterli sayıda trafo merkezi ve jeneratörler bulunmaktadır. Her apart ünitede ve ortak mahallerde gerekli olan yerlerde elektronik sayaç, kaçak akım rölesi, yangın ihbar ve güvenlik sistemi ile topraklama sistemi kurulmuştur. 

Güvenlik 
Proje kompleksine giriş kapılarında 24 saat hizmet veren güvenlik görevlileri ve güvenlik kulübeleri yerleştirilmiş, giriş ve çıkışlar kontrollü olarak yapılmaktadır. Ayrıca proje kompleksinin çevresi, tüm girişler, gezi yolları, parklar yeterli sayıda güvenlik kamerası ile güvenlik merkezinden izlenecek şekilde tesis edilmiştir. Otopark girişlerinde uzaktan kumandalı ya da kartlı giriş sistemi bulunmaktadır. 

Dış Cepheler 
A ve B bloklarda, taşyünü ve benzeri ısı izolasyonu, üzerine seramik ya da kompozit kaplama uygulanmıştır. C blokta ses ve ısı izolasyonlu giydirme cephe bulunmaktadır.

Pencere ve Doğramalar 
Tüm bloklarda, alüminyum doğ

Projelerimiz arasından hangisini seçeceğinize yardımcı olalım.